• PON - PT 8:00 - 16:00

Składowanie kopii bezpieczeństwa / archiwizacja danych


Wiele firm generuje ogromne ilości krytycznych informacji, które muszą być bezwzględnie chronione.

Wykonanie kopii danych oraz ich profesjonalna archiwizacja to kluczowe działanie każdego przedsiębiorstwa, którego priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zapewnienie ciągłości działania biznesu.

Oferujemy kompleksową usługę składowania i archiwizacji nośników danych, do których Klient, w razie konieczności, ma dostęp.

W ten sposób nie musi się on martwić o czas i zasoby, związane z transportem, przechowywaniem, zarządzaniem i odzyskiwaniem kopii zapasowych.

Nie musi korzystać także z trudno dostępnych i drogich rozwiązań, takich jak np. skrytka bankowa.

Dzięki naszej usłudze, zyskuje pewność, że jego nośniki przechowywane są w bezpiecznym miejscu, a w razie konieczności otrzyma je w odpowiednio szybkim czasie.

Pamiętaj! Dla sprawnego funkcjonowania Twojej organizacji, niezbędne jest składowanie wrażliwych danych w zewnętrznym obiekcie, spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wdrożenie tego typu procedur zmniejsza czas przestojów oraz przywraca sprawne działanie na wypadek awarii.

 

USŁUGA ARCHIWIZACJI DANYCH OBEJMUJE:

 

Skanowanie, rejestrację nośników w dedykowanym systemie.

Transport nośników do siedziby DelDATA z wykorzystaniem firmy ochroniarskiej bądź floty należącej do naszej firmy.

Kiedy niezbędne jest wykonanie odpowiedniej rotacji nośników bądź w przypadku nagłego zapotrzebowania, są one transportowane do Klienta.

Przechowywanie danych w specjalistycznym certyfikowanym sejfie, gwarantującym najwyższą 2 godzinną ognioodporność (norma PN EN 1047-01), ochronę przed temperaturą, wilgocią oraz polem magnetycznym.

Dostęp do nośników danych posiadają tylko upoważnione przez Klienta osoby.

Dysponujemy konieczną, profesjonalną wiedzą, pozwalającą zapewnić ciągłość funkcjonowania organizacji w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia.

Rygorystyczne procedury logistyki i składowania nośników danych oraz najlepsze praktyki dają Klientowi bezpieczeństwo oraz sprawny dostęp do danych z określonego nośnika.

© 2021 DelDATA.PL All Rights Reserved. Designed By Krzysztof Stankowski

Please publish modules in offcanvas position.